www.cvonline.hu

Linux/Unix rendszer adminisztrátor

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettsége van, vagy folyamatban lévő tanulmányi vannak.
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezik
  • Jó problémamegoldó készsége van
  • Nyitott az új feladatokra, önálló tanulási készség, pontosság és alaposság
  • Rugalmas, munkaidőn kívüli munkavégzés
  • Csapatjátékos
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalata van
  • Linux operációs rendszerek üzemeltetésében szerzett jártassága van (Debian, CentOS)
  • Tapasztalattal rendelkezik különféle szerver applikációk üzemeltetésében, pl web, DNS, SMTP, SQL, stb.
  • Alapszintű hálózati ismeretei vannak (IPv4, IPv6, protokollok, alap switching, alap routing, biztonság, VPN)
  • Automatizálási és scriptelési ismeretekkel rendelkezik (ansible, shell, php, Perl stb.)
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Szerverek és hozzájuk kapcsolódó egyéb berendezések telepítése, üzemeltetése, karbantartása
  • Linux rendszer adminisztráció, üzemeltetés
  • Projektekhez kapcsolódó technikai tervezés és kivitelezés
  • Döntéshozatal támogatásának technikai előkészítése

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Oracle Linux, BSD, Solaris, OS/400 rendszereket ismeri
  • Storage rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalatokat
  • Virtualizációban szerzett tapasztalatokat
  • Haladó switching ismeretekkel rendelkezik
  • Ismer mentőrendszereket, mentési architektúrákat

Állás adatai:

Állás azonosító:2012
Pozíció pontos megnevezés:Linux/Unix rendszer adminisztrátor
Munkavégzés helye:Budapest
Szakterület:IT üzemeltetés
Szerződés típusa:Határozatlan idejű
Napi munkaidő:Teljes munkaidőben
Jelentkezési határidő:2017.12.13.

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet
tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.

Kategória
IT / Informatika