www.cvonline.hu

Linux Üzemeltető/ Architect

  • A hirdetés 965 napja lejárt

Az alábbi környezet üzemeltetésére keresünk Linux üzemeltetőt egy meglévő csapatba

Feladatok:
• Több telephelyes környezet
• Kb. 50 fizikai szerver/150 virtuális kiszolgáló
• HyperV és Open Source XEN virtualizáció
• Windows Remote Desktop services vékonykliens csatlakozással
• Cisco hálózati eszközök VPN koncentrátor és tűzfal

Szakmai követelmények:
• Linux szerver rendszerek üzemeltetése (Redhat és Oracle Linux) fizikai és virtuális
• Monitoring rendszer karbantartása, üzemeltetése
• Felhasználókkal történő kapcsolattartás, támogatás
• ITIL alapú üzemeltetés/ticketing rendszer használata feladatok nyomon követése
• Projektekben való részvétel
• Dokumentációk naprakészen tartása
• Cégspecifikus alkalmazások támogatása (incidens kezelés, frissítések telepítése, batch futtatás, kapcsolattartás az üzleti alkalmazásgazdákkal)
• Havonta 1 hét éjszakai/távoli munkavégzés vállalása
• A kommunikáció alapvetően magyarul zajlik, de rendszeresen szükséges külföldi partnerekkel, felhasználókkal kapcsolatot tartani

Képességek:
• Angol kommunikációs szintű nyelvtudás
• Csapatban történő munkavégzés
• Banki/biztosítói tapasztalat előnyt jelent

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését az E-mail cím megjelenítése címre. Adataidat bizalmasan kezeljük.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol