www.cvonline.hu

Linux Szerverüzemeltető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.23.
Jelentkezési határidő: 2017.03.13.
Hirdetés azonosító: 1077901

Ügyfelünk egy Európa szerte ismert bankcsoport, budapesti adatközpontjukba keresünk tapasztalt és dinamikus szakembert a következõ pozícióba:

Feladatok:

- Alkalmazások, operációs rendszerek üzemeltetése, a rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
- Fejlesztések, implementálások elvégzéséhez, az üzemeltetési környezet kialakításához szükséges támogatás biztosítása
- Részvétel rendszerhibák feltárásában, elhárításában
- Az adatközponti alkalmazások biztonságos üzemeltetéséhez szükséges környezet kialakítása, mentési eljárások kidolgozása
- Részvétel Disaster Recovery technikák kidolgozásában, szükség esetén végrehajtásában
- Részvétel a fejlesztési projektek végrehajtásában

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- 3+ éves üzemeltetési szakmai tapasztalat Linux környezetben
- Red Hat Linux üzemeltetői ismerete
- Legalább középfokú angol nyelvtudás

Előny:
- IBM TAMeB vagy ISAM üzemeltetési ismerete
- BMC BladeLogic felhasználói ismerete
- Red Hat Linuxtól eltérő Linuxok, Unixok üzemeltetési ismerete
- VMware környezet felhasználói, esetleg üzemeltetési ismerete

Amit kínálunk:

- Szakmailag eltökélt, összetartó csapat
- Multinacionális háttér, angol nyelv mindennapos használata
- Képzések biztosítása (szakmai és soft skillek terén)
- Átlagon felüli, versenyképes juttatási csomag
- Modern irodai környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a