www.cvonline.hu

LINUX SZERVER RENDSZERGAZDA

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Rólunk:

Az ország egyik legdinamikusabban fejlődő hosting szolgáltatója vagyunk. Kis- és középvállalkozások számára kínálunk hosting szolgáltatásokat: webtárhely, VPS, dedikált szerver. Növekvő ügyfélkörünk kiszolgálásához, folyamatosan bővülő szerverparkunk üzemeltetéséhez keresünk új munkatársakat budapesti irodánkba.

Feladatok:

  • Linux szerverek és azokon futó alkalmazások üzemeltetése
  • Rendszerfrissítések, migrációk elvégzése
  • Műszaki események kezelése, hibaelhárítás
  • Szolgáltatásokat érintő konfigurációs módosítások teljesítése
  • Új rendszerek telepítése, kiépítése

Elvárások:

  • Linux rendszerek ismerete (CentOS/RedHat  és Ubuntu disztribúciók)
  • Shell scriptelés ismerete
  • LAMP környezet üzemeltetési tapasztalat
  • TCP/IP hálózati ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés, önállóan és csapat tagjaként is
  • Érettségi bizonyítvány

Előny:

  • Hosting szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • cPanel/WHM üzemeltetési tapasztalat
  • KVM virtualizációs ismeretek
  • Ansible használata

Mit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Fiatalos csapat
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő cég

Munkaidő: Normál napi 8 órás munka

Helyszín: 1132 Budapest, Victor Hugo u. 18-22.

Helyek XIII. kerület (Budapest, Victor Hugo u. 18, 1132 Magyarország)
Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > It asszisztens, Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Szoftver tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű