www.cvonline.hu

Linux szakértő

  • A hirdetés 1001 napja lejárt

Intelligens képfeldolgozási szoftveren alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket gyártó cégünk munkatársat keres

pozícióba.

Tevékenység:

  • Linux rendszerek telepítése, felügyelete a kapott specifikációk alapján;
  • HA funkcionalitás kitesztelése, megvalósítása
  • felügyeleti rendszer kialakítása, a vevői elvárásoknak megfelelően;
  • a rendszerről lekérdezések, riportok, státuszok készítése;
  • szükség esetén a rendszer hibáinak önálló megkeresése, javítása
  • Rendszer optimalizációk végrehajtása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett, minimum három éves tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • alapos CentOS és/vagy Ubuntu rendszer ismeret
  • iSCSI storage ismeretek
  • HA technológiák ismerete
  • Nagios, Munin ismeret
  • alapos hálózatkezelés ismeretek
  • Adatbáziskezelők üzemeltetési szintű ismerete (PostgreSQL)

Előny:

  • Virtualizációs rendszerek (elsősorban Hyper-V) ismerete
  • Dell szerverek, storage-ok, switchek ismerete
  • Oracle ismeretek

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés izgalmas kihívásokkal
  • Biztos munkahely
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Fényképpel ellátott önéletrajzot várunk „Linux szakértő” megjelöléssel az alábbi e-mailcímre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol