www.cvonline.hu

Linux szakértő

  • A hirdetés 1306 napja lejárt

 Intelligens képfeldolgozási szoftveren alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket gyártó cégünk munkatársat keres

pozícióba.

Tevékenység:

  • Linux rendszerek telepítése, felügyelete a kapott specifikációk alapján;
  • felügyeleti rendszer kialakítása, a vevői elvárásoknak megfelelően;
  • a rendszerről lekérdezések, riportok, státuszok készítése;
  • szükség esetén a rendszer hibáinak önálló megkeresése, javítása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett, minimum három éves tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • alapos CentOS és/vagy Ubuntu rendszer ismeret
  • iSCSI storage ismeretek
  • HA technológiák ismerete
  • Nagios, Munin ismeret
  • alapos hálózatkezelés ismeretek
  • Adatbáziskezelők üzemeltetési szintű ismerete (PostgreSQL)

Előny:

  • Virtualizációs rendszerek (elsősorban Hyper-V) ismerete
  • Dell szerverek, storage-ok, switchek ismerete
  • Oracle ismeretek

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés izgalmas kihívásokkal
  • Biztos munkahely
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye:

Budapest (XII. kerület)

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítési asszisztens részmunkaidőben

Trenkwalder Kft

Építőipari megbízónk számára keresünk munkatárs...
Budapest

CNC gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásában több k...
Budapest

Gépbeállító

Épületgépészeti szerelvények gyártásával foglal...