www.cvonline.hu

Linux szakértő

  • A hirdetés 1103 napja lejárt

 Intelligens képfeldolgozási szoftveren alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket gyártó cégünk munkatársat keres

pozícióba.

Tevékenység:

  • Linux rendszerek telepítése, felügyelete a kapott specifikációk alapján;
  • felügyeleti rendszer kialakítása, a vevői elvárásoknak megfelelően;
  • a rendszerről lekérdezések, riportok, státuszok készítése;
  • szükség esetén a rendszer hibáinak önálló megkeresése, javítása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett, minimum három éves tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • alapos CentOS és/vagy Ubuntu rendszer ismeret
  • iSCSI storage ismeretek
  • HA technológiák ismerete
  • Nagios, Munin ismeret
  • alapos hálózatkezelés ismeretek
  • Adatbáziskezelők üzemeltetési szintű ismerete (PostgreSQL)

Előny:

  • Virtualizációs rendszerek (elsősorban Hyper-V) ismerete
  • Dell szerverek, storage-ok, switchek ismerete
  • Oracle ismeretek

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés izgalmas kihívásokkal
  • Biztos munkahely
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye:

Budapest (XII. kerület)

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Security Management specialista - Budapest (Referenciaszám: BV-1930)

Man at Work Kft.

Feladatok: IT Security és Információbiztonsági...
Budapest

Software Developer IP Operating System (IPOS)

Ericsson Magyarország Kft.

40% of the world's mobile calls pass throug...
Budapest, Pest

PHP fejlesztő

Cégnév elrejtése

Magyarország meghatározó interaktív és multipla...