www.cvonline.hu

Linux System Operator

  • A hirdetés 147 napja lejárt

Egy pénzügyi szolgáltatást nyújtó cég Informatikai területére

Linux szakértőt

keresünk rendszergazda pozícióba.

A feladat leírása: A cég pénzügyi és egyéb szoftvereit futtatú Linux alapú szervereinek üzemeltetése (rendszeres mentések, rendrakás, időzített feladatok beállítása/futtatása).

Elvárások:

  • Legalább 3 év Linux tapasztalat (Debian, Ubuntu, RHEL).
  • Nem baj, ha számítógép-őrült vagy és szeretsz új dolgokat tanulni, úgy mint banki alkalmazások megismerése.
  • Jó, ha tudsz script-eket írni, hogy a napi tevékenységek könnyebbé váljanak.
  • Az SQL ismeretek és alap programozási ismeretek közül egyik sem hátrány.
  • Értsd, hogy mi a TCP/IP, tcpdump, iptables, strace, SNMP, DNS.
  • Ha van banki tapasztalatod, netán tudsz bánni a VMWare-el, esetleg ismered a Nagiost, annak örülünk.

Nyelvtudás: Angolul muszáj beszélned, mert több kollégánkkal csak így tudsz kommunikálni.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye:  Budapest XIV. kerület

A computer company providing outsourced IT and call center services for 20 years, looking for the right candidates for the following position:

Job Description: Take care of the company’s Linux based servers. Maintaining (regular backup, clean-up, running scheduled activities) the Linux Servers running banking applications.

Requirements:

  • Min. 3 years of proven Linux experience (Debian, Ubuntu, RHEL).
  • Be a computer literate with the ability to learn (operation of) banking software applications.
  • Be able to write scripts to ease daily administration.
  • SQL knowledge and basic programming skills are advantageous.
  • Understand TCP/IP, tcpdump, iptables, strace, SNMP, DNS.
  • Banking IT background is also an advantage.
  • Knowledge of VMWare infrastructure and Nagios system is a plus.

Languages to be covered: Intermediate level of Spoken and written English.

We offer:

  • Young Team,
  • comfortable atmosphere,
  • competitive salary.

Location: Hungary, Budapest XIV.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő