www.cvonline.hu

Linux rendszermérnök

  • A hirdetés 242 napja lejárt

Üzleti rendszerek, valamint call center megoldások fejlesztésével és kiépítésével foglalkozó budapesti partnercégünk csapatába keresünk Linux rendszermérnök kollégát.

Pozíció azonosító: B47_L
Kategória: Informatika, IT Üzemeltetés
Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok
Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület
Feladatok:

  • Linux szerverek (Centos) üzemeltetése
  • Hálózati eszközök üzemeltetése, monitorozás (Mikrotik)
  • Egyéb szolgáltatások üzemeltetése (Tomcat, Mysql, OpenVPN, IPSEC, ..)
  • Virtualizáció kezelése (qemu/kvm), optimalizálás
  • Hibadetektálás és hibaelhárítás, tanulságok levonása, dokumentálása, jövőbeni hibalehetőségek csökkentése

Elvárások:

  • Professzionális CentOS tudás, virtualizáció (qemu/kvm)
  • Optimalizáció, security gondolkodásmód
  • Szerver monitoring toolok ismerete és használata (zabbix, nagios)
  • Angol nyelvtudás
  • Kitartás, önállóság, kreativitás

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő