www.cvonline.hu

Linux rendszermérnök

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

Feladatok:
  • Munkavégzés az ügyfelek LAN, illetve WAN méretű rendszereiben, változó, vegyes informatikai környezetben
  • A cég által fejlesztett egyedi alkalmazások üzemeltetés-támogatása
  • Ügyelet és rendelkezésre állás rotációban
  • Részvétel fejlesztési, illetve integrációs projektekben
Elvárások:
  • Linux rendszergazdai ismeretek és tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Nyitottság a különböző technológiák iránt, mind Linux, mind Windows rendszerekben
  • Ügyfélorientált „can-do” attitűd
  • Népszerű script nyelvek használata (UNIX/Linux shell, windows command/batch file, PHP, Perl)
  • Informatikai biztonságtudat és elhivatottság
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:

Oracle, VMware, Cisco, Microsoft, Storage ismeretek

Amit partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest