www.cvonline.hu

LINUX RENDSZERMÉRNÖK

  • A hirdetés 716 napja lejárt

A hazai piac egy legnagyobb disztribútor cége, amely komplett IT infrastruktúra üzemeltetéssel foglalkozik, dinamikus és szakmai kihívásokra kész munkatársat keres. Színvonalas szolgáltatásai és minőségi megoldásai révén évek óta professzionálisan működik, melyet számos díj és minősítés bizonyít.

feladatok:

►    Linux alapú infrastruktúra üzemeltetése, támogatása nagyvállalati környezetben

►    Incidenskezelési, változáskezelési és problémakezelési folyamatokban való részvétel

►    Üzemeltetéssel kapcsolatos rendszerhibák kivizsgálása és megoldása együttműködve más megoldó csapatokkal

►    Változtatási igények megtervezése, dokumentálása és bevezetése

elvárások:

►    Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség

►    Minimum 3 év tapasztalat Linux szerverpark üzemeltetésében

►    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

►    Központosított felügyelet alatt álló virtualizációs rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

►    Nagyvállalati mentési rendszerek ismerete

►    Storage üzemeltetési és hálózati ismeretek

ElŐny:

►    SLES, NetApp tárolók ismerete

►    Nagyvállalati felügyeleti rendszerek üzemeltetői ismerete

►    Alacsony szintű írott technikai procedúrák létrehozása, javítása

►    Termék vagy megoldás bevezetési tapasztalat

►    B kategóriás jogosítvány

Amit kínál:

►    Versenyképes fix jövedelem

►    Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség

►    Dinamikus, fiatal csapat

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő