Dinamikusan fejlődő stabil hátterű hazai és nemzetközi szoftverfejlesztő cégek részére keresünk munkatársakat

Linux rendszermérnök (junior és senior)

 (HF 10-7159)

 pozícióba.

Feladat

  • Távközlési kommunikációs rendszerek megvalósítása,
  • Ügyféltámogatás, hibakezelés,
  • Rendszertervezés,rendszerintegráció,
  • Belső informatikai struktúra fejlesztése, támogatása,
  • Rendszerdokumentációk készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség/tanulmányok,
  • Linux-ismeretek előny,
  • IP-ismeretek előny,
  • Középfokú angolnyelv-tudás ,
  • Pályakezdők és tapasztalt szakértők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás,
  • Nyugodt, stresszmentes munkakörnyezet,
  • Szakmai megbecsülés, előrelépési lehetőség, kiemelt jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a
 „HF 10-7159” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

                                                           HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése