www.cvonline.hu

Linux rendszergazda

  • A hirdetés 514 napja lejárt

Cégcsoport megbízónk számára keresünk munkatársat

pozícióba.

Feladatok

  • Informatikai infrastruktúra üzemeltetése,
  • Linux szerverek adminisztrációja,
  • Citrix XenServer alapú virtuális környezet üzemeltetése,
  • fizikai és virtualizált szerverek működésének biztosítása,
  • szoftver fejlesztés támogatása,
  • fejlesztői, és teszt környezetek karbantartása,
  • mentések, jogosultságok kezelése,
  • IT partnerekkel való kapcsolattartás,
  • dokumentációk készítése.

Elvárások

  • 2-3 év Linux (Debian, Ubuntu) szerver adminisztrációs, rendszergazdai tapasztalat,
  • webes infrastuktúra üzemeltetési tapasztalat (Apache, NFS, PHP, GlusterFS),
  • Layer 2 hálózati ismeretek (VLAN, BRIDGE, STP),
  • Layer 3+ TCP/IP hálózatok, protokoll ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • jó problémamegoldó és elemzőkészség,
  • precíz adminisztrációs és dokumentációs készség,
  • angol nyelvtudás,
  • csapatmunka iránti nyitottság,
  • előnyt jelent Ansible, Docker, CoreOS, etcd, fleet ismerete.

Amit nyújtunk

  • Kellemes és rugalmas munkahely,
  • jó munkahelyi légkör,
  • segítőkész, fiatal munkatársi gárda,
  • érdekes feladatok,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: Önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje az E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő