www.cvonline.hu

Linux rendszergazda

  • A hirdetés 628 napja lejárt

Megbízónk számára keresünk munkatársat

pozícióba Budapest belvárosi munkavégzéssel.

Feladatok

  • Magas rendelkezésre állású, üzletileg kritikus IT rendszerek tervezése, üzemeltetése,
  • főleg Linux, de esetleges előfordulással Windows rendszerek kliens és szerver oldali támogatása,
  • működést biztosító IT rendszerek monitorozása,
  • számítógéphálózatok, munkaállomások és szerverek folyamatos felügyelete és karbantartása,
  • felhasználók munkájának támogatása az általuk használt programok kapcsán személyesen, telefonon és e-mailen,
  • általános rendszerüzemeltetési feladatok, kapcsolódó dokumentációk készítése, karbantartása,
  • társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások

  • Minimum 3 év hálózatüzemeltető vagy rendszermérnök pozícióban szerzett tapasztalat,
  • Linux rendszerek magas szintű adminisztrációs ismerete,
  • Cisco hálózat adminisztrációs ismerete,
  • Oracle adatbázis adminisztráció terén szerzett tapasztalat,
  • rendszer szintű hálózati és hálózatkonfigurációs ismeretek,
  • befejezett vagy folyamatban lévő szakirányú felsőfokú végzettség,
  • biztonsági előírások ismerete,
  • magas szintű önállóság és felelősségvállalásra való hajlam,
  • problémamegoldó és jó kommunikációs, kapcsolatteremtő készség.

Előny

  • CCNA minősítés,
  • Windows szerver rendszergazdai ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes juttatás,
  • szakmai kihívást jelentő feladatok,
  • modern, lendületes munkakörnyezet,
  • önálló projektek végrehajtása.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő