www.cvonline.hu

LINUX RENDSZERGAZDA

  • A hirdetés 732 napja lejárt

A Damit Informatika Kft. tíz éve sikeresen működő és fejlődő, magyar tulajdonú, informatikai rendszereket üzemeltető, és rendszerintegrációs tevékenységet ellátó vállalkozás. A cég tevékenységének egyik jelentős részét felölelő területre keres jól felkészült, megfelelő tapasztalatokkal rendelkező szakembert LINUX RENDSZERGAZDA munkakörbe.

Feladatok:
rendszer üzemeltetési és támogatási feladatok ellátása széles ügyfélkörben,
kiemelt jelentőségű és sürgősségű incidensek személyes kezelése,
linux szakértelem megjelenítése és hasznosítása
  rendszerüzemeltetésben,
együttműködés más szakterületek kollegáival
aktív, kezdeményező részvétel az üzemeltető csapatban.

Elvárások:

ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker-, megoldás orientáltság,
jó kommunikációs készség,
rugalmasság
linux szerver üzemeltetésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
felügyeleti rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
legalább alap szintű hálóztai ismeretek
alap szintű szerver hardver ismeret,
önálló munkavégzésre való alkalmasság,
középfokú angol nyelvtudás,
mobilitás, B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Budapest.

Amit kínálunk:

versenyképes és teljesítmény arányos kompenzációs csomag,
szakmai fejlődési lehetőség,
dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,
változatos és önálló munkavégzés,
részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában.

Jelentkezni lehet:

fényképpel, pozíció megnevezéssel és bruttó fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő