www.cvonline.hu

LINUX Rendszergazda

  • A hirdetés 741 napja lejárt

LINUX Rendszergazda munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • Rendszergazdai feladatok magas szint ellátása. (Linux)
    Webszerver üzemeltetés/backup, virtuális szerver üzemeltetés. (Proxmox)
    DNS szerver üzemeltetés.
    Ügyfélnyilvántartó rendszerek használata.
    Adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3-4 éves gyakorlat.
  • Számítógépek, és számítógépes rendszerek magas szintű ismerete.
    Ügyfél orientált, segítőkész személyiség.
  • Megbízhatóság, Terhelhetőség, jó probléma megoldó készség.
  • Önálló munkavégzés.

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Egyéb számítógépes ismeret.
  • Hálózati ismeretek
  • Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Azonnal munkakezdés.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő