www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Linux rendszergazda

Hozzáadva: 2017.06.23.
lejárt

A Swicon Zrt. 2008 óta működő szoftverfejlesztéssel és rendszerüzemeltetéssel foglalkozó svájci alapítású cég.  Saját több mint 200 fős csapatunk bővülése miatt keresünk új kollégát

Linux Rendszergazda

Feladatok:

  • Részvétel az IT üzemeltetési csapat napi feladatiban
  • Linux és Windows szerverek üzemeltetése,
  • Adatbázisok karbantartása, lekérdezések riportok készítése
  • Hardver architektúra, virtualizációs környezetek menedzselése
  • Meglévő IT folyamatok támogatása
  • Informatikai rendszerek üzemeltetése, üzembe helyezése, karbantartása, optimalizálása

Elvárások:

  • Linux szerverek (Red Hat, Debian, Gentoo), virtualizációs technológiák adminisztrációjában szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Több éves tapasztalat Windows szerverek, tűzfalak, routerek, bérelt vonalak üzemeltetésében
  • Angol középszintű nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Oracle adatbáziskezelő adminisztrációjában szerzett tapasztalat
  • IBM AIX tapasztalat
  • Mikrotik tűzfalak/router üzemeltetési tapasztalat
  • Nagios monitoring

Mit kínálunk:

  • Megbízható háttérel, iparágában piacvezető cégnél történő munkavégzés
  • Multinacionális ügyfélkör, változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapatban történő munkavégzés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiemelkedő munkakörnyezet Budapest exkluzív irodaparkjában

Munkavégzés helye:

  • Budapest III. kerület, Graphisoft Park
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre!

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Elektronika / Telekommunikáció, IT / Informatika
Régió