www.cvonline.hu

Linux rendszergazda

  • A hirdetés 93 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Infrastruktúra üzemeltetés területe

LINUX RENDSZERGAZDA

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14. (Lurdy ház)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Linux alapú szerverek, és az ezeken futó alkalmazások telepítése, üzemeltetése, felügyelete, riasztások kezelése,
  • együttműködés a Társaság informatikai szolgáltatóival,
  • közreműködés a Társaság informatikai stratégiájának kidolgozásában,
  • bejelentett ügyek kezelése, megoldása vagy megoldatása illetékes területtel,
  • bejelentett ügyek megválaszolása, visszajelzések a felhasználó részére,
  • hibák detektálása.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • legalább két év szakmai tapasztalat rendszergazdaként,
  • angol nyelvtudás,
  • virtualizált környezet üzemeltetésében való jártasság,
  • alapszintű hardver ismeret,
  • Microsoft Active Directory üzemeltetése.

Előnyt jelent:

  • pénzügyi intézménynél szerzett IT tapasztalat,
  • Alfresco ismerete,
  • MS Office alkalmazások ismerete,
  • banki, pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • üzemeltetői, rendszergazdai tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • komplex, strukturált gondolkodása,
  • kreativitás, kezdeményező készség jellemzi;
  • önállóság, magabiztosság jellemzi,
  • megbízható, precíz,
  • kiváló a kommunikációs képessége.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk oldalunkon 2017. január 20-ig Karrierportál oldalunkon!

Helyek Budapest (Hungary)
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol