www.cvonline.hu

Linux rendszergazda

  • A hirdetés 172 napja lejárt

Partnercégünk felhő alapú call – center megoldásokat kínál kis és nagyvállalati ügyfeleik számára. Mára saját fejlesztésű szoftverük, illetve a hozzá kapcsolódó telco és egyéb szolgáltatások fejlesztése és értékesítése lett a cég fő tevékenysége.

Pozíció azonosító: B40LR

Kategória: IT Üzemeltetés

Szükséges nyelvtudás: Angol

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok:

  • Linux szerverek, hálózati eszközök üzemeltetése és felügyelete
  • A szerverpark működésének optimalizálása
  • Jelentések készítése a szerverek rendelkezésre állásáról és működéséről

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Script nyelvekben szerzett tapasztalatok (pl. Perl, Python, Ruby, stb.)
  • Angol nyelvtudás
  • Önállóság

Egyéb információ:

  • Kihívást és szakmai fejlődést jelentő feladatok
  • Bővülésben lévő, fiatalos, lendületes, összetartó csapat
  • Csapatépítő programok
  • Könnyen megközelíthető, zöld –övezetben található iroda, a közelben számos sportolási lehetőséggel

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő