www.cvonline.hu

Linux rendszergazda

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.05.04.
Jelentkezési határidő: 2016.05.15.
Hirdetés azonosító: 1017998
lejárt

Nemzetközi hátterű egyedi szoftverek fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó partnerünk számára keresünk új kollégát Linux Rendszergazda pozícióba.

Az új kolléga feladatai lesznek:
IT eszközök – hardware és software – szakmai felügyeletében és kezelésében
szerverek és desktop gépek informatikai szolgáltatás-kiesésének minimalizálásában, hibaelhárításában
adatátviteli csatornák és berendezések ellenőrzése, tesztje
részt vennél a cég rendszereinek fejlesztésében, új megoldások specifikációjában történő részvétel
PC-k és szerverek SW szintű ellenőrzése, felügyelete
új programok tesztelése, dokumentálása
felhasználók oktatása
adatbázisok rendszeres ellenőrzése, felügyelete
mentések, archiválások
beléptető rendszer üzemeltetése

Akit keresünk:
Felsőfokú informatikai végzettséggel és minimum
2-3 év rendszergazdai tapasztalat
Linux szerverek, adatbázisok, hálózatok és eszközök (router, switch – layer2, wifi)
Microsoft Windows rendszergazdai ismerete, Samba Windows tartomány (policy) Desktop PC-k és laptopok rendszergazdai ismerete
Alapvető biztonsági ismeretek (ssh, fail2ban, denyhosts, iptables, shorewall, apache2, apache2 security-mod)
Legalább egy rendszerfelügyeleti szoftver ismerete (Nagios, Zabbix,.)
szakmai dokumentációk megértéséhez szükséges angol nyelvismeret
Dokumentációkészítési jártasság
Jó csapatjátékos, aki emellett önállóan is tud feladatokat elvégezni

Előnyt jelent az alábbi területen szerzett tapasztalat:
Virtualizált szerverkörnyezet (VmWare)
Atlassian rendszerek (JIRA, Confluence, stb.) üzemeltetése continous integration (Jenkins) szerver konfigurálása és üzemeltetése
ITIL alapú működési modell
Valamely fejlesztési scriptnyelv
Microsoft Azure, Office 365 üzemeltetése

Amit nyújtanak:
Fejlődési lehetőség
Jó hangulat
Versenyképes fizetés
Hosszú távú kiszámítható munkahely

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését várjuk a jelentkezését a weboldalon keresztül.

Munkavégzés helye: Budapest