www.cvonline.hu

LINUX Rendszergazda

  • A hirdetés 537 napja lejárt

Pénzügyi területen IT üzemeltetését végző cég

pozícióba munkatársat keres.

Végzettség, szakmai elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Linux rendszerek kiépítésében szerzett tapasztalat (RHEL 5, RHEL 6, RHEL 7)
  • 3+ éves Linux szerver üzemeltetési tapasztalat
  • Alapszolgáltatások konfigurációjában való jártasság (SSH, NTP, DNS, FTP, Samba, NFS, Apache, SMTP, Syslog)
  • Üzemeltetési folyamatok automatizálását segítő scriptek fejlesztésében szerzett gyakorlat (bash, ksh, python)
  • Tapasztalat több szerverből álló nagyvállalati rendszerek üzemeltetésében (100+ szerver különböző szolgáltatásokkal)

Elvárások:

  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Csapatjátékos
  • Képesség feladatok ütemezésére (project management tapasztalat előny)
  • Jó kommunikációs képesség (kapcsolattartás a társterületekkel, elsősorban informatikusokkal)
  • Rugalmasság, problémamegoldó képesség
  • Következetesség/pontosság/precizitás
  • Informatikai biztonságtudatos gondolkodás
  • Pro-aktivitás

Előny:

  • RHCT/RHCSA/RHCE vizsga megléte
  • ZenOSS monitoring rendszer ismerete
  • ArcServe Backup megoldások ismerete
  • Adatbázis (Oracle, PostgreSQL, Progress) üzemeltetői alapismeretek
  • Splunk naplóelemző rendszer ismerete
  • Banki rendszerek és folyamatok üzemeltetésben szerzett gyakorlat
  • Készenléti rendszerben történő munkavégzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

A munkakör azonnal betölthető.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fizetési igénye megjelölésével, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelige megjelölésével a lent e-mail címre.

Jelige: LINUX rendszergazda

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol