www.cvonline.hu

Linux rendszergazda és rendszerüzemeltető

  • A hirdetés 657 napja lejárt

Feladatok:

  • Linux alapú szerverek / web szerverek üzemeltetése
  • rendszergazdai feladatok ellátása
  • Szerverek frissítése, karbantartása
  • Folyamatos monitorozás
  • helyi hálózatok menedzselése

Elvárások:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat igazolható referenciákkal
  • Angol műszaki nyelv alapfokú ismerete (dokumentumok)
  • Legalább középfokú végzettség
  • Linux rendszerek (Debian, Ubuntu) magas szintű ismerete
  • Web szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Apache, Apache2, mySQL, PHP)
  • DNS üzemeltetési tapasztalat (Bind)
  • Hálózati és tűzfal ismeretek (iptables, mikrotik)
  • Mail alkalmazások üzemeltetésében szerzett tapasztalat (roundcube, postfix/exim4)
    Kiváló hálózati ismeretek (LAN/WLAN, WAN,VPN, pl.: mikrotik router-ek konfigurálása is)
  • Jó és rugalmas problémamegoldó és kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Fiatal, kreatív csapat
  • Családias légkör
    Munkatapasztalat egy piacvezető vállalatnál
    Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • folyamatos szakmai támogatás

A munkavégzés helye:

Budapest IX.

Jelentkezni fényképes önéletrajz beküldésével, fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol