www.cvonline.hu
Linux rendszeradminisztrátor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.14.
Jelentkezési határidő: 2015.10.08.
Hirdetés azonosító: 926519
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyarország legnagyobb alternatív adat és telekommunikációs szolgáltatójának Üzemeltetési Igazgatóságának ICT csapatába keresünk munkatársat:
Linux rendszeradminisztrátori pozícióba

Feladatok

  • Linux alapú szerverek és virtuális környezetek üzemeltetése

  • Jellemző üzemletetési feladatok: telepítések; csomagfrissítések; alapbeállítások módosítása, paraméterezés; hibakeresés; naplófájlok áttekintése; monitorozás beállítása, figyelése
  • Elvárások

  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat Linux szerverek üzemeltetésében

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Önálló, precíz munkavégzés

  • Ügyfélközpontú kommunikáció

  • Dokumentálási képesség

  • Nyitottság, kezdeményezőképesség

  • Előnyök

  • Oracle Linux, CentOS, Ubuntu disztribúciók ismerete

  • Oracle VM, Citrix XenServer ismerete

  • Apache,MySQL, Postfix, Dovecot, JBoss, SpamAssassin ismerete

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió