www.cvonline.hu
Linux mérnök
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.16.
Jelentkezési határidő: 2015.10.11.
Hirdetés azonosító: 940207
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársakat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

LINUX MÉRNÖK

Feladatok

  • Külföldi ügyfelek számára engineering/architect feladatok ellátása project alapon, linux területen

  • Linux middleware termékek, scripting, operációs rendszer szintű tudás (leginkább SLES, RedHat)

  • Új technológiák megtanulására való hajlandóság (pl RedHat OpenShift, Puppet, VMware virtalizáció (vSphere, vCloud))

  • Ügyfél által definiált processzek szerint rendszertervezési/mérnöki feladatok ellátása, conceptek gyártása, dokumentálása, approvált tervek implementációja, az operation, engineer és architect csapatokkal, valamint project managerekkel való kapcsolattartás, rendszerátadás az operációs teamek részére.

  • Jó karrierlehetőség Application és/vagy OS operation területen dolgozók számára
  • Elvárások

  • Főiskola vagy azzal egyenértékű certificate-ek / szakmai tapasztalat

  • RedHat Linux alapos ismerete, (RHCE certificate előny)

  • Hálózati alapismeretek

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • 2 év minimum releváns IT területen

  • Csapatmunkára való hajlam

  • Elhivatottság a téma iránt (linux, engineering, architecture)

  • Rugalmasság (enterprise környezet, sok folyamat)

  • Jó kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt)

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

  • Szakmai, nyelvi, vezetői képzések

  • Csapatépítő tréningek

  • Utazási lehetőség

  • Teljes körű élet-és balesetbiztosítás

  • Hosszú távú karrierlehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió