www.cvonline.hu

Linux Kernel Fejlesztő

  • A hirdetés 677 napja lejárt

 Jó hírnevű, elektronikai területre specializálódott, technológiai újítások területén piacvezető megbízónk részére keresünk

LINUX KERNEL FEJLESZTŐ

pozícióba kollégát.

Feladatok:

• Linux kernel és driver fejlesztése, portolása, hibák felderítése,
• A cég saját szoftvertermékein, valamint nyílt forráskódú komponenseken és egyedi platformokon alapuló szolgáltatások tervezése és implementációja,
• Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélspecifikációk alapján tervezés, fejlesztés,
• Projektek követelményeinek elemzése, projektmenedzserekkel való együttműködés,
• Specifikációk és egyéb projektdokumentáció elkészítése.

Elvárások:

• Villamosmérnöki végzettség,
• Min. 5 év ANSI C programozási tapasztalat,
• Linux kernel, kernel modul és driver fejlesztésében szerzett több éves tapasztalat,
• Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat (ARM architektúra ismerete előny),
• Scriptnyelvek ismerete (akár Perl, Python vagy Bash),
• Verziókezelő rendszerek ismerete,
• Magabiztos angol nyelvtudás,
• Előnyt jelent a boot-time optimalizálásában szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk:

• Versenyképes juttatási csomag,
• Barátságos, kommunikatív, nyitott gondolkodású környezet,
• Kimagasló munkahelyi körülmények,
• Előrelépési lehetőségek, szakmai tréningek,
• Innovatív technológiák.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol