www.cvonline.hu

LINUX JUNIOR RENDSZERGAZDA

  • A hirdetés 1104 napja lejárt

   A Damit Informatika Kft. tíz éve sikeresen működő és fejlődő, magyar tulajdonú, informatikai rendszereket üzemeltető, és rendszerintegrációs tevékenységet ellátó vállalkozás. A cég tevékenységének egyik jelentős részét felölelő területre keres jól felkészült, megfelelő tapasztalatokkal rendelkező szakembert LINUX JUNIOR RENDSZERGAZDA munkakörbe.

Feladatok:

rendszer üzemeltetési és támogatási feladatok ellátása,
kiemelt jelentőségű és sürgősségű incidensek személyes kezelése,
Linux szakértelem megjelenítése és hasznosítása rendszerüzemeltetésben,
együttműködés más szakterületek és a cég kollégáival,
aktív, kezdeményező részvétel az üzemeltetői csapatban.

Elvárások:

ügyfélközpontú gondolkodásmód, siker-, megoldás orientáltság,
jó kommunikációs készség,
rugalmasság,
Linux szerver üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
Desktop üzemeltetésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  Lotus Domino és Lotus Notes-ban szerzett üzemeltetési tapasztalat,
legalább alapszintű hálózati ismeretek,

alap szintű szerver hardver ismeret,
önálló munkavégzésre való alkalmasság,
középfokú angol nyelvtudás,
mobilitás, B kategóriás jogosítvány,

Munkavégzés helye:
Budapest.

Amit kínálunk:

versenyképes és teljesítmény arányos kompenzációs csomag,
szakmai fejlődési lehetőség,
dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,
változatos és önálló munkavégzés,
részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában.

Jelentkezni lehet:

fényképpel, pozíció megnevezéssel és bruttó fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol