www.cvonline.hu

Linux fejlesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 905713

Nagy múltú, IT területen tevékenykedő multinacionális partnerünk csapatába keresünk Linux fejlesztő kollégákat Budapestre. A cég izgalmas kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál Önnek, figyelve arra, hogy közben mind feljebb és feljebb lépegethessen a ranglétrán. Emellett a versenyképes fizetés nem elhanyagolható szempont, valamint a modern, magas minőségű, high-tech munkakörnyezet sem. Az új fejlesztő kollégák egy barátságos, lelkes és fiatal csapatban fognak dolgozni.

Feladatok:
  • hálózati perifériák operációs rendszerének fejlesztése
  • alkalmazás támogatás, szükség esetén hibaelhárítás, segítség nyújtás
  • meglévő szoftverek fejlesztése
Elvárások:
  • Linux OS, Suse és Red Hat disztribúciók és Linux szerverek ismerete
  • minimum 2 év tapasztalat
  • Shell vagy bash script nyelv ismerete
  • Python nyelven való fejlesztési tudás
  • Jártasság az alábbi technológiákban: DHCP/BOOTP, PXE, TFTP, NFS, IPv4, IPv6, TCP és UDP protokollok
  • Virtualizációs technológiák ismerete (KVM, Xen)
  • C programozási nyelv ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás mind írás, olvasás, mind beszéd szintjén
Amit kínálunk:
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben megtetszett Önnek a lehetőség, akkor küldjön el nekünk egy szakmai önéletrajzot a E-mail cím megjelenítése címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió