www.cvonline.hu
Linux engineer (Budapest/Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 842321
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Nemzetközi (jellemzően migrációs) projektben való szakmai részvétel
  • Az ügyfelek által támasztott szolgáltatási elvárások és a cég által kínált technikai lehetőségek összeegyeztetése
  • Rendszerek dokumentációinak belső szabványok alapján történő elkészítése, magának az implementálásnak az elvégzése, megoldások továbbfejlesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség informatika-közeli területen, vagy annak megfelelő szaktudás
  • Linux alapú operációs rendszerek mély ismerete
  • Alapvető rendszerszemlélet (storage, network)
  • Alapszintű virtualizációs tapasztalat
  • Aktív, stabil angol nyelvtudás, jó kommunikációs készség
  • Tanulási hajlandóság
  • Analitikus gondolkodásmód

Előny

  • Tomcat, Apache, egyéb middleware tapasztalat
  • Alapfokú adatbázis tapasztalat (pl MySQL)
  • Szkriptelési tapasztalat (Perl, Python, Bash)
  • RedHat tapasztalat
  • Projekt tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Az alábbi, vagy ezekhez hasonló tanúsítványok bármelyikének megléte: RHCSA/RHCE, CCNA, VCP

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80627

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Pécs