www.cvonline.hu
Linux engineer (Budapest/Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 804896
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Nemzetközi (jellemzően migrációs) projektben való szakmai részvétel

 - Az ügyfelek által támasztott szolgáltatási elvárások és a cég által kínált technikai lehetőségek összeegyeztetése

 - Rendszerek dokumentációinak belső szabványok alapján történő elkészítése, magának az implementálásnak az elvégzése, megoldások továbbfejlesztése

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség informatika-közeli területen, vagy annak megfelelő szaktudás

 - Linux alapú operációs rendszerek mély ismerete

 - Alapvető rendszerszemlélet (storage, network)

 - Alapszintű virtualizációs tapasztalat

 - Aktív, stabil angol nyelvtudás, jó kommunikációs készség

 - Tanulási hajlandóság

 - Analitikus gondolkodásmód

Előny:

 - Tomcat, Apache, egyéb middleware tapasztalat

 - Alapfokú adatbázis tapasztalat (pl MySQL)

 - Szkriptelési tapasztalat (Perl, Python, Bash)

 - RedHat tapasztalat

 - Projekt tapasztalat

 - Német nyelvtudás

 - Az alábbi, vagy ezekhez hasonló tanúsítványok bármelyikének megléte: RHCSA/RHCE, CCNA, VCP

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80627

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Budapest
Pécs