www.cvonline.hu

Linux automatizálási szakértő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.03.01.
Hirdetés azonosító: 1024489
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

A Linux operációs rendszerek és a rajtuk futó alkalmazásokhoz kapcsolódó tevékenységek automatizálása.

Feladatkör, felelősségek:

•Tevékeny részvétel a Linux operációs rendszerekhez és a rajtuk futó alkalmazásokhoz kapcsolódó tevékenységek automatizálásában

•Kapcsolattartás az infrastruktúra, alkalmazás és szolgáltatási területekkel, az automatizálási igényeik megismerése és megvalósítása

•Részvétel a Linux operációs rendszerek telepítései eljárásainak és konfiguráció-menedzsmentjének kialakításában

•Részvétel az alkalmazásüzemeltetési feladatok automatizálásában

•Részvétel a hiba- és katasztrófaelhárítást támogató folyamatok automatizálásában

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•Elméleti ismeretek az konfiguráció-menedzsmentről és automatizálásról

•A következő technológiák ismerete:

o RHEL, AIX

o Satellite

o Puppet és/vagy Ansible

•Scriptelési ismeretek, a bash/ksh/Python/Ruby nyelvek közül legalább kettő alapos ismerete

•Felsőfokú informatikai végzettség

•Jó kommunikációs képesség

•Precizitás, rendszerezési képesség

•Proaktív, kezdeményező személyiség

•Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

•Banki környezetben szerzett tapasztalat

•Windows és PowerShell alapismeretek

•Docker alapismeretek

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit kínálunk:

•Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

•Versenyképes juttatási csomag

•Fiatalos csapat

•Kellemes munkakörnyezet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.