www.cvonline.hu

Linux Architekt

  • A hirdetés 1336 napja lejárt
Multinacionális elektronikai termelő vállalat megbízásából keresünk Linux Architekt munkatársat

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladat:

Feladatok:

  • Architektúra tervezés, részvétel az implementálási, menedzsment és monitoring folyamatokban a Linux adatközpontban,
  • Együttműködés a távoli fejlesztő csapatokkal,
  • Részvétel a párhuzamos, szimultán, dinamikus projektekben,
  • Az üzleti és műszaki előírások betartása,
  • A projekt céljainak megértése és szem előtt tartása.

Képzettség típusa: Informatika

Szükséges végzettség: Felsőfokú, informatikai területen szerzett diploma

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Aktív, erős angol nyelvtudás,
  • Felsőfokú, informatikai területen szerzett diploma,
  • Erős Linux és UNIX ismeret,
  • Erős hálózati ismeretek,
  • Széleskörű hardveres és szoftveres ismeretek, tapasztalat hibajavításban,
  • Képesség párhuzamos feladatok ellátására,
  • Erős analitikus gondolkodásmód,
  • Minőség- és megoldásszemlélet,
  • Motiváltság, ügyfél-orientáltság,
  • Priorizálási képesség,
  • Csapatmunka (együttműködés nemzetközi, változatos háttérrel rendelkező csapatokkal),
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Legalább 10 éves IT-ban szerzett tapasztalat,
  • Legalább 8 éves Linux vagy UNIX tapasztalat,
  • Szerver virtualizációs ismeretek (VMware vSphere),
  • Enterprise Storage és Backup environment (EMC, HP) tapasztalat,
  • Tapasztalat kiterjedt IT rendszerek menedzselésében (Desktop / Szerver infrastruktúra, Adatmentés, Biztonsági rendszerek, infrastrukturális alkalmazások ismerete),
  • Gyors tanulási képesség.

Nyelvismeret: Angol, tárgyalási szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: la

Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika