www.cvonline.hu
Linux architect
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.16.
Jelentkezési határidő: 2015.10.11.
Hirdetés azonosító: 940206
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársakat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:
LINUX ARCHITECT

Feladatok

  • Linux architect.és engineering feladatok agile módszertant követve

  • Új feature-ök fejlesztése a meglévő infrastruktúra elemeihez, és a meglévő szolgáltatások automatizálása Puppet segítségével.

  • Redhat linux - ldap - sql adatbázisok - apache - java alkalmazás szerverek ismerete

  • Előny: - puppet - cassandra DB (big-data) ismeret
  • Elvárások

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Minimum 3 év releváns tapasztalat IT területen

  • Főiskola vagy azzal egyenértékű certificate-ek / szakmai tapasztalat

  • Linux infrastruktúrák átfogó ismerete

  • Elhivatottság a téma iránt (solution architecture, engineering)

  • Rugalmasság (enterprise környezet, sok folyamat)

  • Jó kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt)

  • Nagyfokú önállóságra való képesség

  • Csapatjátékos attitűd

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag

  • Szakmai, nyelvi, vezetői képzések

  • Csapatépítő tréningek

  • Utazási lehetőség

  • Teljes körű élet-és balesetbiztosítás

  • Hosszú távú karrierlehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió