www.cvonline.hu

Line manager

  • A hirdetés 356 napja lejárt

Szo1Lm

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk Line manager munkatársat.

Feladatok:

  • Termékcsoport termelési darabszámának, minőségének biztosítása,
  • Termelés koordinálása a kiszállítási határidőkhöz,
  • Kiszállítási határidők tartása,
  • Selejt kontroll és csökkentés,
  • Átállások ütemezése,
  • Megelőző karbantartás követése a gyártósoron,
  • Igények egyeztetése a vevőszolgálattal,
  • Termékcsoporthoz tartozó kezelők, gépbeállítók, mérnökök, karbantartók napi tevékenységének irányítása,
  • A termelő sorok eredményes működtetéséhez szükséges kapacitás tervezése,
  • Részvétel termékfejlesztési folyamatokban,
  • Részvétel a létszám meghatározásban
Tapasztalat:
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Angol és/vagy német nyelv társalgási szintű ismerete,
  • Tömegtermelésben szerzett több éves termelési/mérnöki/logisztikai tapasztalat,
  • Autóipari/elektronikai ipari tapasztalat.

 Előny:

  • Termelésvezetési tapasztalat,
  • SAP ismeret,
  • Automatizált gyártásban szerzett vezetői tapasztalat,
  • 5S és Lean ismeret és tapasztalat.

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Vas
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol