www.cvonline.hu

Likviditáskezelő

  • A hirdetés 1214 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: back és middle office

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • forint pozíció készítése a kötelező jegybanki tartalékolási előírások biztosításának figyelembe vételével
  • a teljesült kimenő és bejövő VIBER tételek ellenőrzése a könyvelési és adatszolgáltatási adatokkal
  • az MNB egyszámla egyenlegének rekonsziliálása a saját nyilvántartással
  • egyeztetési feladatok végrehajtása a Treasury ügyletekkel kapcsolatban
  • a számlákat érintő megbízások gyors, pontos és naprakész feldolgozása
  • átutalások rögzítése/jóváhagyása az alkalmazott számítástechnikai rendszerekben
  • reklamációk intézése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség
  • 2 évet meghaladó szakirányú tapasztalat (nemzetközi pénzforgalom, treasury back office stb.)
  • angol nyelv középfokú szintű ismerete írásban és szóban
  • terület specifikus számítógépes alkalmazások ismerete (SWIFT, számlavezető rendszerek)
  • irodai alkalmazások emelt szintű ismerete (MS Office, Internet, levelezőrendszer)
  • gyors és precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség
  • rugalmasság, problémakezelés
  • stressztűrés
  • folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodásmód

Szükséges végzettség: középfokú

Szükséges nyelvismeret: angol (haladó)

Előnyt jelent:

  • középfokú/felsőfokú szakirányú végzettség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol