www.cvonline.hu

Licenc, import termék minőségbiztosító

  • A hirdetés 1172 napja lejárt

Állás azonosító: 1849
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Minőségirányítás / Minőségbiztosítás
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Napi munkaidő: Teljes munkaidő
Jelentkezési határidő: 2014.06.20.

Főbb feladatok

  • Gyógyszerkészítmények (vásárolt félkész és késztermékek) GMP elvek szerinti
  • előállításának, szállításának, és tárolásának ellenőrzése
  • Aktív részvétel tételek felszabadítási folyamatban
  • Részvétel a minőségbiztosítási tevékenységben, a területhez tartozó belső szabályozások
  • folyamatos frissítése
  • Kapcsolattartás a feladatban érintett belső társosztályokkal és a gyártókkal
  • Belső kivizsgálások végzése valamint külső kivizsgálások szakmai véleményezése
  • Reklamációk kezelése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Gyógyszerész, vegyészmérnök vagy vegyész végzettség
  • Minimum 3 év releváns gyógyszeripari tapasztalat
  • Levelező és tárgyaló képes angol nyelvtudás
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Nagyfokú precizitás és kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Szakgyógyszerészi képesítés

Jelentkezés: az alább megadott Link megjelenítése" target="_blank">linken.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Tudomány / Kutatás, fejlesztés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű