Megbízható, nemzetközi, fémtermékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

LÉZERVÁGÓGÉP PROGRAMOZÓ

 (HF 10-7316)

pozícióba.

Feladatok

  • Trumpf lézervágó gépek programozása,
  • Alkatrészek megrajzolása 2D-ben,
  • Alkatrészek táblára rendezése.

Elvárások

  • Legalább középfokú műszaki végzettség,
  • Műszaki rajzok olvasása és rajzolása,
  • CAD programozás (Trumpf ismeret előny).

Amit kínálunk

  • Stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7316"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése