www.cvonline.hu

Lézervágó gépkezelő - Győr (Referenciszám: OE-1496)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.07.
Hirdetés azonosító: 1035224

Feladatok:

·      Termelésben résztvevő gép(ek) kezelése,

·      Gépek működésének biztosítása a gyártási hatékonyság és minőség figyelembevételével,

·      Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi szabályok betartása,

·      Géphibák ellenőrzése, kopó alkatrészek cseréje

·      Aktív részvétel a rendkívüli esetek, események elhárításában

·      A műszaknapló pontos vezetése, hiányzó alkatrészek, meghibásodások dokumentálása

·      Anyagkezelési feladatok ellátása

·      Üzemvezető által kiadott egyéb feladatok ellátása.

Elvárások:

·         Szakmunkás végzettség, CNC végzettség,

·         B kategóriás jogosítvány

·         Gépkezelői tapasztalat, gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat,

·         Műszaki rajz olvasási, mérési ismeretek,

·         Precíz munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség, felelősségvállalás

Előny:

·         LVD Orion, AMADA típusú gép kezelésében szerzett gyakorlat

·         Targoncavezető jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

·         Azonnali munkába állási lehetőség

·         Teljes munkaidős munkaviszony

Munkavégzés helye: Győr, Ipari Park

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. alkatrész-és szerszámgyártással foglalkozó Partnercége számára keres lézervágó gépkezelő munkakörre munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1496-ös referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő