www.cvonline.hu
Lézergépkezelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1095768

Kecskeméti autóipari beszállító partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  •  CNC vezérelt lézervágógép és híddaru kezelés
  •  Fémmegmunkálás

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • CNC vágó avagy hajlító gépen szerzett tapasztalat előny
  • 2 műszakos, 12 órás munkarend vállalása (3 nap munka/ 3 nap pihenő)

Amit nyújtunk:

  • Alap béren felüli juttatások: cafetéria, műszakpótlék, bónusz juttatás!
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Nagykőrös, Soltszentimre, Fülöpszállás, Izsák, Ágasegyháza, Kunszentmárton, Csépa, Tiszasas, Tiszaug, Apostag, Dunaújváros, Szabadszállás, Kiskunfélegyháza, Hetényegyháza, Városföld ,Helvécia, Dunaegyháza, Kocsér, Cserkeszőlő, Lakitelek, Soltszentimre, Kisizsák, Ballószög, Fülöpháza, Kerekegyháza,Tiszakécske

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.