www.cvonline.hu
Lézer-stancoló berendezés kezelő (Referenciaszám: PJ2646)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.01.18.
Jelentkezési határidő: 2014.02.22.
Hirdetés azonosító: 739446
lejárt

Nemzetközi partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

LÉZER-STANCOLÓ BERENDEZÉS KEZELŐ

Feladatok:
- A termelésben résztvevő gépek kezelése
- Lézer-koordinátastancoló berendezés kezelése
- A munkafolyamatok dokumentálása
- Munkavédelmi, tűzvédelmi és környezetvédelmi előírások betartása

Elvárások:
- Szakmunkás végzettség
- Minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat
- Lemez kivágásban szerzett tapasztalat
- Műszaki és szerkezeti rajzok ismerete
- Precíz és pontos munkavégzés

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes javadalmazási rendszer
- 3 műszakos munkarend
- Fiatalos munkahelyi légkör
- Tiszta, rendezett munkakörnyezet
- Nemzetközi vállalati kultúra

Kérjük, csatolva küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Egyéb, Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka
Régió
Győr