www.cvonline.hu

Levelezési ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • angol és/vagy német nyelvismeret előnyt jelent
  • számítástechnikai és MS Office felhasználói ismeretek, alkalmazási gyakorlat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség írásban
  • ügyfélközpontú, proaktív gondolkodás
  • megfelelő sebességű gépírás (legalább 150 leütés/perc.)

Feladatok:

írásos ügyek teljes körű kezelése, iktatás, a bejelentés kivizsgálására jogosul szakmai szervezet, vagy szervezetek vizsgálati anyagainak, állásfoglalásainak begyűjtése, ez alapján az ügyfél részére küldendő választerv összeállítása, és a szükséges jóváhagyás utáni kiküldése.

A munkakört állandó 1 műszakos munkarendben (állandó délelőtt vagy állandó délután) is el lehet látni hétfőtől vasárnapig, heti 5 nap beosztással.

Pályakezdőket, évhalasztó diákokat is várunk a felnőttek mellett!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest VII. kerület

Havi nettó fizetési keret: 140 000 HUF cafeteriaval

Jelentkezéshez küldje át fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű