www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1095248
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk 2009-ben alakult, vállalkozások IT rendszereinek felügyeletével, karbantartásával, fejlesztésével és a felhasználóinak támogatásával foglalkozó cég.
Jelenleg keresünk számukra kifejezetten tapasztalt és szakmailag igényes, megbízható kollégát

LEVEL1-LEVEL2 SZINTŰ RENDSZERGAZDA

pozícióba

Feladatok:
  • Különböző üzleti, illetve ügyfélspecifikus alkalmazások és infrastruktúraalkalmazások 1. és 2. szintű támogatása külső ügyfelek számára.
  • Windowsos és MacOS kliens számítógépek szoftveres és hardveres telepítése, karbantartása.
  • Felhasználói szoftverek telepítése, felügyelete.
  • Felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése.
  • Microsoft Exchange Online + Outlook levelezés támogatása.
  • ITIL alapú Servicedesk rendszer használata.
  • Felhasználói igények felmérése, közreműködés a fejlesztési tervek összeállításában.
  • Együttműködés a kapcsolódó szervezeti egységekkel, külsős szolgáltató cégekkel.
  • Felhasználói támogatás nyújtása
  • A munkakör ellátásával és a rendszerekkel kapcsolatos dokumentációk precíz, naprakész pontos vezetése.
Elvárások:
  • Legalább 2 év releváns rendszergazdai szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői gyakorlat, mobilitás.
  • A felhasználók felé a „felhasználó nyelvén” kommunikál, továbbá udvarias és segítőkész a hozzáállása.
  • Precízség, fejlett probléma-megoldási, együttműködési készség, csapatmunkára való képesség.
  • Több munkafolyamat párhuzamosan történő felügyeletére, végzésére is képes.
Előny:
  • Szerver karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Desktopos munkában, és/vagy felhő megoldások telepítésében szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Jó hangulatú, szakmailag kompetens csapat
  • Szakmai fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Külső helyszíni munkavégzésre lehetőség
  • Rugalmasság
  • Versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Munkába állás kezdete:
  • Azonnal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk szakmai önéletrajzát fizetés igényének megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió