www.cvonline.hu

Levél szortírozás

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1080698
lejárt

Levélszortírozó partnerünkhöz keresünk kollegákat.

Feladatok:

  • A Te feladataid a következők lehetnek: levelek felcimkézése, szortírozása, vonalkódjáanak beolvasása
  • Egyéb ad-hoc feladatok :)

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Munkaidő: Hétfő és Péntek között 08-16:00ig heti 3 alkalom vállalása, de ha többet érsz rá az sem baj :) hetente készülő új beosztással

Előnyt jelent:

  • Hozd magaddal a barátaidat ha velük szívesebben dolgoznál, hiszen napont 4-6 diákkal dolgozhatsz együtt egy jó hangulatú csapatban

Amit kínálunk:

  • Bruttó: 840 Ft/óra

Jelentkezésedet elküldheted Garajszki Biankának a  Link megjelenítése címre, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz úgy. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítéset követően.