Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

LÉTSZÁMBŐVÍTÉS NYÍREGYHÁZI IRODÁNKBAN

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Gyógypárnák forgalmazásával foglalkozó cég új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Telefonos értékesítő

munkatárs nyíregyházi, belvárosi irodánkba.

A telefonos értékesítői múlt előny, de nem feltétel. Megtanulható munkakör.

Olyanok jelentkezését is várjuk, akiknek nincs ilyen tapasztalata.

Az oktatás teljesen ingyenes.

Miután felvételt nyertél, 2-3 nap alatt (napi 3-4 órában) elméleti felkészítésen veszel rész, ahol minden szükséges dolgot elsajátítasz, és ezután kezdődik a tényleges munkavégzés.

Feladatok:

  • A cég saját termékeinek az értékesítése MEGLÉVŐ ügyfeleinknek.
  • Ehhez kapcsolódó (minimális) adminisztráció.

Amit kínálunk:

  • Szabad hétvége
  • Kellemes irodai környezet
  • Motivációk
  • Vidékieknek utazási támogatás (86%)
  • Segítőkész vezetők
  • Kiemelt bérezés
  • Rugalmas munkaidő (4,6,8 óra)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Céges telefont biztosítunk
  • Szakmai képzések
  • Érdekes munka egy dinamikus csapatban
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Előrelépési lehetőség!

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Tel: 0620/222-9772

Adj egy esélyt magadnak! Jelentkezz még ma!

„Voltam már olyan munkahelyen, ahol nagy nyomás alatt kellett dolgoznom, itt viszont teljes egészében önmagam lehetek, a felettesemmel bármilyen problémát megtudunk oldani közösen. Sokat köszönhetek itt mindenkinek. Különösen jó érzés, amikor termékeinkkel tudok segíteni az ügyfeleknek, és erről pozitív visszajelzést kapok. A munkatársak jó fejek, sokat segítettek beilleszkedni, akik most már a barátaim.”

Földvári Balázs (DerékDoktor Kft.) – Telefonos Értékesítő

Helyek Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Telefonos értékesítő
Marketing / Reklám / Média / PR > Telemarketinges
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű