www.cvonline.hu

Letétkezelési munkatárs

  • A hirdetés 1161 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Magyarország piacvezető letétkezelő bankja munkatársat keres letétkezelési pozíció betöltésére.

Értékpapír elszámolási terület

Főbb feladatok:

  • Nemzetközi és hazai értékpapírügyletek elszámolása
  • Pénz- és értékpapírszámla mozgások könyvelése, ellenőrzése
  • Belföldi és külföldi ügyfelekkel, vagyonkezelőkkel, alletétkezelőkkel történő kapcsolattartás magyar és angol nyelven

Elvárások:

  • Befektetési szolgáltatónál, pénzintézetnél Back Office területen szerzett minimum 4 éves gyakorlat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Irodai és területspecifikus számítógépes alkalmazások emelt szintű ismerete (KID, SWIFT Alliance)
  • Önálló, dinamikus munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, pontosság, kiváló munkabírás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Problémamegoldási készség
  • Pénz- és tőkepiaci műveletek ismerete
  • Jogszabályi háttér ismerete

Előnyt jelent:

  • Letétkezelési osztályon, elszámolás területén szerzett több éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol