www.cvonline.hu

Letétkezelési munkatárs (nettó eszközérték számítás)

  • A hirdetés 773 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja

Letétkezelési munkatárs

(nettó eszközérték számítás)

 Főbb feladatok:

  • Nyugdíjpénztárak, befektetési alapok, biztosítók részére nettó-eszközérték számítás a vonatkozó törvények, rendeletek szerint
  • A törvényi- és befektetési politikai limitek beállítása, karbantartása
  • A nettó-eszközértékeléshez szükséges árfolyamadatok letöltése, karbantartása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel, alapkezelőkkel/vagyonkezelőkkel, pénztárakkal, forgalmazókkal, üzleti területekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office erős felhasználói szintű gyakorlata
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzésre való képesség
  • Rugalmasság, pontosság, kiváló munkabírás
  • Kitűnő kommunikációs és kapcsolattartó készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Pénz- és tőkepiaci műveletek ismerete

Előnyt jelent:
  • Befektetési szolgáltatónál, pénzintézetnél nettó-eszközértékelés területen szerzett több éves gyakorlat
  • Befektetési alapokkal, nyugdíjpénztárakkal kapcsolatos alapvető jogszabályi környezet ismerete
  • Bankárképző Vagyon Alap Portfólió vizsga
  • Értékpapír jogi szakvizsga
  • Reuters, Bloomberg rendszerek ismerete
  • Keler WARP rendszerének ismerete

 Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol