www.cvonline.hu

Letétkezelés munkatárs - Társasági Események Csoport

  • Company_icon UniCredit Bank Zrt.
  • Location_icon V. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja.
Az UniCredit Bank Hungary Zrt. az Okmányos Üzletek és Garancia Kezelésű területre munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok

  • belföldi és külföldi választásos-, illetve kötelező társasági események feldolgozása
  • magyar és külföldi hozambeszedési feladatok ellátása
  • rekonsziliálás, egyéb ellenőrzési funkciók ellátása
  • társasági eseményekhez kapcsolódó adózási feladatok végrehajtása
  • piacelemzés adózási szemszögből,adózással kapcsolatos kérdések megválaszolása
  • közgyűléseken ügyfelek képviselete, meghatalmazások kezelése
  • napi kapcsolattartás intézményi ügyfelekkel, társosztályokkal magyar és angol nyelven, szóban és írásban

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügy szakirány előny)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • üzleti szintű, legalább középfokú angol nyelvismeret (jó írásbeli, szóbeli készség)
  • letétkezelési-, vagy vagyonkezelési területen szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat előny
  • jó problémamegoldó és stressz-tűrő képesség
  • kockázat tudatos és célorientált személyiség
  • erős interperszonális kommunikációs képesség
  • terhelhetőség, munkabírás
  • csapatban való együttműködési készség
  • precíz munkavégzés, proaktív hozzáállás
  • önálló feladatmegoldásra való képesség

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható álláslehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest, V kerület

Helyek V. kerület
Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol