www.cvonline.hu

Letétkezelés munkatárs - Társasági Események Csoport

  • A hirdetés 362 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 2500 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

A Vállalati Divízión belül működő Global Securities Services (Letétkezelési Üzletág) budapesti központjába keresünk kollégát az alábbi pozícióba.

Feladatok

  • választásos és kötelező társasági események elemzése és feldolgozása
  • ügyfelek tájékoztatása
  • hozambeszedési feladatok ellátása
  • eseményekhez kapcsolódó adózási feladatok végrehajtása, piacelemzés adózási szemszögből
  • közgyűléseken ügyfelek képviselete, meghatalmazások kezelése
  • napi rekonsziliálás és egyéb ellenőrzési funkciók ellátása
  • ügyfelekkel, tárosztályokkal napi kapcsolattartás magyar és angol nyelven szóban és írásban

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági végzettség (pénzintézeti szakirány előny)
  • üzleti szintű, legalább középfokú angol nyelvismeret (jó írásbeli, szóbeli készség)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • csapatmunka
  • precíz munkavégzés
  • proaktív hozzáállás
  • racionális, gyors gondolkodás
  • jó problémamegoldó képesség
  • önálló feladatvégzés
  • folyamatos tanulás, önképzés
  • stressztűrő képesség, terhelhetőség, jó munkabírás
  • kockázattudatos és célorientált személyiség

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő