www.cvonline.hu

Létesítményvezető

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 979724

Partnercégünk részére keresünk létesítményvezetőt.
Feladatok:

  • létesítmények üzemeltetési feladatainak megszervezése
  • folyamatos, magas minőségű üzemeltetés biztosítása
  • karbantartó (üzemeltető) csapat felépítése, munkájának megszervezése, működtetése és ellenőrzése
  • létesítmények üzemeltetésére vonatkozó szerződéses kötelezettségek betartatása
  • karbantartási ütemtervek megvalósítása
  • beszállító alvállalkozók irányítása, ellenőrzése
  • bérlőkkel, megrendelőkkel és egyéb ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • rendszeres beszámolók készítése, adminisztráció

Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök)
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat (épületfenntartás és/vagy kivitelezés, vagy beruházás szervezés területén)
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • kommunikációs szintű szakmai német és/vagy angol nyelvtudás
  • üzleti szemlélet, pénzügyi ismeretek
  • ügyfélorientált szemléletmód, kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

Juttatások:
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes bérezés
  • biztos vállalati háttér

Előnyök:
  • épületgépész végzettség

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • email

Munkavégzés helye:
  • Győr