www.cvonline.hu

LÉTESÍTMÉNYVEZETŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 761979

Szolgáltató cégcsoport munkatársat keres a következő pozíció betöltésére, jászberényi munkavégzéssel:

Feladatok:
  • Létesítményüzemeltetési tevékenység koordinálása;
  • Költségek kalkulálása, kontrollálása;
  • Folyamatos szolgáltatás-fejlesztés, költségoptimalizálás, minőségbiztosítás;
  • Kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal;
  • Dokumentációk karbantartása, rendszerezése;
  • Önálló, hatékony munkavégzés.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki egyetemi, vagy főiskolai végzettség (elektromossági vagy gépész);
  • Legalább 5 éves gyakorlat műszaki karbantartás, épületüzemeltetési területen;
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves vezetői tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook);
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • Aktív angol nyelvtudás.
Amit kínálunk:
  • jó munkahelyi légkör;
  • nívós szervezeti kultúrájú csapat;
  • versenyképes jövedelem.
Munkavégzés helye:
  • Jászberény
Kapcsolat:
A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, továbbá a motivációs levelet az E-mail cím megjelenítése címre várjuk. Kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését a tárgymezőben.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Jászberény