www.cvonline.hu

Létesítményüzemeltető mérnök / FACILITY ENGINEER

  • A hirdetés 137 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Szakmája iránt elhivatott mérnököt keresünk egy gyártó vállalat számára Mórra.

A pozíció neve:

Pozíció leírása:

Létesítményüzemeltetési feladatok ellátása;
A telephelyek megelőző, tervezett és nem tervezett karbantartási és hibajavítási munkák megszervezésének, lebonyolításának támogatása;
Alvállalkozók ellenőrzése (általános épületgépész, elektromos, tűzoltó és tűzbiztonsági rendszerek);
A telephelyi rendszer folyamatos fejlesztése, karbantartási tervek folyamatos felülvizsgálata és optimalizálása;
Az épületek és a hozzájuk tartozó infrastruktúra működésének folyamatos biztosítása;
Közüzemi fogyasztások nyilvántartása;
Infrastrukturális költségek optimalizálása;
Energiatakarékossági projektek bevezetése, követése, energia menedzsment;
Telephelyi dokumentációk rendszerezése és karbantartása.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség
Releváns tapasztalat

Munkavégzés helye:

Mór (Fejér megye)

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezés, juttatási rendszer, kihívással teli munkakör és fiatalos/lendületes csapat.
Önálló döntések meghozatalára is van lehetőség, így ha valaki innovatív, akkor ki tudja használni ezt a tulajdonságát!

Helyek Székesfehérvár
Oroszlány
Mór
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség