Létesítményüzemeltető és Környezetvédelmi Koordinátor – Székesfehérvár - JO-1410-296274

  • A hirdetés 1054 napja lejárt

Megbízónk nagy múltú nemzetközi gyártó vállalat, mely kiváló minőségű termékeivel kiemelkedő a piacon. Csapatukba keresünk számukra új munkatársat az alábbi pozícióra:

Létesítményüzemeltető és Környezetvédelmi Koordinátor – Székesfehérvár
1 éves, határozott időre

Feladatok:

A létesítmény menedzsment rendszer bevezetésének és működtetésének, valamint a Környezetvédelmi rendszer fenntartásának biztosítása két gyáregységben

Jogszabályi és céges belső szabályzatoknak való megfelelőség biztosítása

A létesítményüzemeltetéshez kapcsolódó beszállítók koordinálása (takarítás, kertészet, hulladékkezelés, munkaruha, biztonsági szolgálat, szervizesek, stb.)

Légszennyezés adatainak nyomon követése, hatóságokkal való kapcsolattartás

Hulladékkezelés koordinációja, különös figyelemmel a veszélyes és nem veszélyes hulladékok szabályszerű menedzsmentjére

ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000 FSSC, OHSAS 18001 megfelelőségek biztosítása

Elvárások:

Főiskolai vagy egyetemi diploma

Gyártókörnyezetben szerzett 2-3 éves tapasztalat EHS területen vagy létesítmény üzemeletetésben

Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat

Legalább középfokú aktív angol nyelvtudás

Stratégiai gondolkodás, folyamatok átlátása

Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Jó kommunikációs készség

Rendszerezett, pontos, precíz munkavégzés

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Helyek Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol